O nas

Biuro AP Finanse Sp. z o.o.

Nasze biuro rachunkowe zostało założone w kwietniu 2017 po praktykach odbytych (od lipca 2015) w biurze rachunkowym w Gdyni prowadzonym przez doświadczonego Doradzę Podatkowego. W maju 2019 zmieniliśmy formę prawna na Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Specjalizujemy się w księgowości mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Obsługujemy m.in. podmioty medyczne, firmy usługowe i Uczniowskie Kluby Sportowe.

Jesteśmy członkami Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział
w Gdańsku. Aktywnie poszerzamy naszą wiedzę na szkoleniach
i odczytach prowadzonych przez Stowarzyszenie. Na bieżąco śledzimy zmiany zachodzące w przepisach podatkowych.

Piotr Jakimczyk od dnia 24.05.2019 został wybrany na członka zarządu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oddział Gdańsk. Aktywnie pracuje nad rozwojem Stowarzyszenia.

Ponadto proponujemy profesjonalną pomoc w doborze usług oferowanych przez różne instytucje finansowe w zakresie kredytów bankowych. Współpracujemy z wieloma firmami leasingowymi co umożliwia nam wybór najlepszej oferty w zależności od potrzeb klienta. Spośród szerokiej oferty mamy możliwość przedstawienia zalet i wad różnych produktów, porównania ofert, pomoc przy wypełnianiu formalności.

Korzystając z naszej oferty oszczędzają Państwo cenny czas, nie tracąc go na poznawanie szerokiej oferty rynku finansowego, monitorowania ciągłych zmian i poszukiwania informacji.

Jak działamy?

Nasza filozofia działania opiera się na indywidualnym podejściu do Klientów oraz działalności edukacyjnej podnoszącej świadomość finansową.

Przy każdym kontakcie z Klientami podkreślamy naszą pełną niezależność od innych podmiotów, czy instytucji finansowych. Pozwala nam to być w pełni obiektywnymi przy wyborze najlepszego dla Państwa rozwiązania – w kwestiach finansowania.

Biuro AP Finanse pomaga efektywnie zarządzać finansami, zarówno Państwa firm, jak też osobistymi. Naszym priorytetem jest budowanie długotrwałych relacji z Klientami poprzez dostarczanie usług na najwyższym poziomie. Jako jedna z nielicznych firm działających w tym sektorze zapewniamy Państwu kompleksową obsługę rachunkową i finansowanie.

 Zapraszamy do kontaktu.