Kredyty

Współpracujemy z wieloma bankami co umożliwia nam wybór najlepszej oferty w zależności od potrzeb klienta. Spośród szerokiej oferty banków mamy możliwość przedstawienia zalet i wad różnych produktów kredytowych, porównania ofert, pomoc przy wypełnianiu formalności.

Pomożemy zdiagnozować Twoją sytuację i potrzeby, a potem dobrać odpowiedni pakiet produktów finansowych.

Kredyty mieszkaniowe

Twój kredyt mieszkaniowy jest być może największym prywatnym zobowiązaniem finansowym w całym Twoim życiu. Chętnie odnajdziemy spośród kilkunastu banków najodpowiedniejszą dla Ciebie ofertę – pomożemy zebrać dokumentację i ustalić z bankiem jak najlepsze warunki. Nie zawsze najlepszy kredyt pochodzi z banku, w którym masz swoje konto osobiste.

Takie skomplikowane elementy jak prowizje i dodatkowe opłaty, ubezpieczenia, możliwości i koszty wcześniejszej spłaty, sposoby wyliczania rat, ryzyko kursowe, koszty wyceny nieruchomości, a także sam standard obsługi i czasochłonność zbierania dokumentacji mogą mieć większe znaczenie w Twojej szczególnej sytuacji niż samo początkowe oprocentowanie zachwalane w promocyjnej ofercie banku.

Kredyty samochodowe

Inwestycja we własny środek transportu może być kosztowna, długotrwała i często nie obędzie się bez wzięcia kredytu. Aby wymarzone auto nie stało się drogą inwestycją, która cieszy oczy lecz przywodzi na myśl wysokie raty kredytu, warto poradzić się doświadczonego eksperta który na co dzień na do czynienia z takimi produktami. Udzielimy niezbędnych wyjaśnień
i pomocy przy zaciąganiu kredytu samochodowego.

Kredyt inwestycyjny

Kredyt inwestycyjny – przeznaczany na finansowanie przedsięwzięć, których celem jest powiększenie wartości majątku trwałego. Środki pozyskane na jego podstawie mogą finansować inwestycje:

– materialne: zakup środków trwałych tj.: samochody, maszyny, urządzenia, budowę, rozbudowę, nadbudowę czy modernizację obiektów związanych
z działalnością gospodarczą,

– niematerialne: np. zakup papierów wartościowych,

– finansowe: np. zakup akcji lub udziałów.

Warunkiem uzyskania tego rodzaju kredytu jest udokumentowanie efektywności ekonomicznej, słuszności inwestycji, przewidywanych zysków, amortyzacji gwarancji bankowych oraz dobrze przygotowanych kosztorysów, planów i innych kalkulacji.

Kredyty gotówkowe

Zdarzają się sytuacje, że pilnie potrzebujesz środków finansowych. Kredyt gotówkowy będzie najlepszym rozwiązaniem. Jak wybrać ten najbardziej optymalny, z ofert które proponuje rynek?

Biuro AP Finanse przedstawi Ci atrakcyjne oferty kredytów gotówkowych, poinformujemy na co zwracać uwagę przy wyborze kredytu, wyjaśnimy zawiłe kwestie i wspólnie z Tobą dokonamy wyboru najlepszej dla Ciebie oferty.

Zapraszamy do kontaktu.